סאן פוד טרייד 2016 בע"מ

שנת יסוד 2016

שם לועזי

SAN FOOD TRADE 2016 LTD

אתר החברה
www.sunfood.co.il
טלפון
03-9032070
כתובת
רובינא חנה 14, ראשון לציון 7576256
סאן פוד טרייד 2016 בע"מ
אודות
חברת סאן פוד טרייד, שהוקמה בשנת 2016, מתמחה בייבוא מזון מחו"ל ובייבוא מקביל. החברה מציעה את שירותיה למותגים פרטיים של רשתות גדולות ומובילות בארץ וכן לסיטונאים גדולים, המספקים את המוצר למוסדות בסדרי גודל שונים.

בניית מותגים פרטיים
סאן פוד טרייד מסייעת בבניית מותגים פרטיים ומלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך: החל משלב מציאת המפעל, האחראי על ייצור המוצרים הרלוונטיים לרשת, כלה בטיפול בנושא הכשרות ואישורי הבריאות הנדרשים על פי חוק ועד ייבואם בפועל של המוצרים השונים לארץ לצורך שיווקם. בין כלל המוצרים המיובאים על ידי החברה ניתן למצוא טונה בשימורים, גבינה צהובה וגבינות קשות מסוגים שונים, חמאה, דגים, בשר טרי ועוד. כל אלה עומדים תחת כל הדרישות והקריטריונים הרלוונטיים לחוק בישראל ומסופקים ללקוחות החברה השונים על מנת שיוכלו לצאת למכירה בחנויות הרשת.

איכות ברמה גבוהה ומקצועיות ללא פשרות

סאן פוד טרייד שמה דגש רב מאד על איכות ברמה גבוהה, על אמינות ועל מקצועיות ללא פשרות, אותם יכולה ליישם בזכות ניסיונה בתחום והצוות הלוקח בה חלק. ככזו מעמידה חברת סאן פוד טרייד לרשות כלל לקוחותיה פתרונות בהתאמה מלאה וליווי צמוד לאורך כל הדרך. החברה, שמשרדיה ממוקמים בראשון לציון, הינה חברה פרטית המהווה מקור חלופי לסיטונאים בארץ, המחפשים את האיכות הגבוהה וגם את המחירים האטרקטיביים, ובכך תורמת, בין היתר, לשוק החופשי בישראל.

שוק חופשי ומחירים אטרקטיביים
החברה פועלת בהתאם לכל הגבלות הייבוא והחוקים הרלוונטיים להליך ודואגת לייבא את מוצריה עבור לקוחות החברה על פי כל התנאים הנדרשים (תנאי קירור מיוחדים כאשר מדובר בגבינות ובבשרים ועוד). בזכות פעילות החברה נהנים לקוחות הקצה, הרוכשים את המוצרים, ממגוון רחב יותר של אפשרויות, מאיכות גבוהה וכמובן גם ממחירים אטרקטיביים והוזלה משמעותית בסל הקניות ובהוצאות החודשיות.

תחומי פעילות

 • אטליזים
 • מוצרי מזון
 • יבוא ויצוא

התמחות

 • מוצרי מזון כללי
 • יבוא מזון

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 515542330

ותק

אופי פעילות יבוא

חברות בנות

  סאן בלו קוסמטיק בע"מ

  ראשון לציון

חברות קשורות

  פרויקט נורדאו 13 בע"מ

  ראשון לציון

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה