עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע"מ

נוסד בשנת 2004

שם נוסף

עומר הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע"מ

שם לועזי

OMER L. CIVIL ENGINEERING CONSTRUCTION AND INFRASTRUCTURES

דואר אלקטרוני
office@omerl.com
אתר החברה
www.omerl.com
טלפון
03-9509644
פקס
03-9509645
כתובת
לוז 18, ראשון לציון 7591269
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-17:30
שפת שירות
עברית, אנגלית
עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע"מ
אודות

עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע"מ

צחי לביא - מהנדס, בעלים ומנכ"ל החברה

תחום עיסוק -  ביצוע פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות

שנת יסוד 2004 עומר ל.הנדסה אזרחית ותשתיות בע"מ נוסדה בשנת 2004 על ידי המהנדס, מר צחי לביא, המשמש כמנכ"ל החברה והיא משרתת נאמנה את לקוחותיה במגוון תחומים של הנדסה אזרחית, לרבות בנייה רוויה, מבני ציבור ותעשייה, תשתיות עירוניות ובין-עירוניות (כבישים ופיתוח). כשברזומה המקצועי שלה ביצוע בהצלחה של עשרות פרויקטים גדולים, והיא נמנית על חברות הביצוע האיכותיות והאמינות ביותר בענף הבניה בישראל.

חזון החברה חזון החברה משמש כמצפן לעשייה של אנשיה החל מהמנכ"ל, המשך במטה החברה, המנהלים בשטח ואנשי המקצוע באתרי הבנייה השונים. החזון: "חברת בניה מובילה שעבורה כל פרויקט הוא פסגה הנדסית ואנושית, המהווה מופת של מקצוענות, שירות מכל הלב והגינות. אנשי החברה פועלים יחדיו כצוות מחויב ומסור, מתוך כבוד והערכה רבה ללקוחותינו שבוחרים לתת בנו את אמונם לאורך שנים".

שיא המקצועיות והאמינות מדיניות האיכות של החברה מושתתת על עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבניה, תוך שמירה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. עומר ל.הנדסה נתמכת במערכת נהלים ייחודית, שגובשה בחברה על בסיס הניסיון רב השנים בביצוע מגוון רחב של פרויקטים. נהלים אלה מותאמים לכל שלב משלבי הפרויקט ומפוקחים באמצעות מערכת בקרה הבוחנת את יישומם בכל נקודת זמן. איכות הביצוע, לוחות הזמנים ומסגרת התקציב נשמרים בהקפדה בכל אחד מהפרויקטים ללא יוצא מן הכלל.

הלקוח בעדיפות ראשונה עומר ל.הנדסה אזרחית היא לפני הכול ארגון שירות. בחברה מאמינים כי אין הוכחה טובה יותר של מחויבות לשירות מאשר פרויקט מוצלח שמדבר בעד עצמו ומדגים את היושרה של החברה ואנשיה. מבחינת החברה כל פרויקט, גדול כקטן, הוא פרויקט איכות שבמרכזו לקוח מרוצה.

האנשים שלנו האנשים בעומר ל. הנדסה הם קובעי התוצאה באיכות הבניה ושביעות רצון לקוחות החברה.  החברה מקפידה על מיון קפדני ובחירה של אנשי מקצוע איכותיים בעלי תודעת שירות בולטת ומשקיעה בהכשרת אנשיה, טיפוחם ורווחתם.

המבנה הניהולי של החברה מתבסס על מטה החברה המורכב מבעלי תפקידים מומחים בתחומם, צוות מסור ואיכותי של מהנדסים, מנהלים בעלי רקע וניסיון עשיר בעולם הבניה, שפועלים יחדיו לתמיכה מקסימאלית באנשי הביצוע באתרי הבניה השונים.

חוסן כלכלי ויציבות פיננסית לאורך כל שנותיה, התנהלה החברה באופן שקול תוך הקפדה על בחינה יסודית ומקיפה של הפרויקטים אותם ביצעה. על אף היותה חברה פרטית, מצאה החברה לנכון לאמץ סטנדרטים של דיווח כמחויב בחברות ציבוריות. בהתאם לכך, מציגה החברה בפני המערכת הבנקאית דו"חות פיננסיים רבעוניים, כהוכחה לעוצמתה, חוסנה הכלכלי ותקינות התנהלותה.

פרויקטים נבחרים

להלן תמצית מפרויקטים נבחרים:

• שכונת כלניות בראשון לציון - 28 יחידות דיור.

• פרויקט סמטת שפ"ר בתל אביב - בניין לשימור, 16 יחידות דיור.

• חרות רמת גן - 24 יחידות דיור.

מחויבות חברתית ותרומה לקהילה "על שלושה דברים העולם עומד, על התורה, ועל העבודה ועל גמילות חסדים". חברת עומר ל.הנדסה שומרת מאז היווסדה על מחויבות חברתית ותרומה לקהילה. החברה גאה לתמוך ולתרום לפעילות העמותה לחינוך ושיקום ילדים עם צרכים מיוחדים לקראת שילובם בקהילה ובעמותת חיל התקשוב והאלקטרוניקה בצה"ל.       

 

 

 

תחומי פעילות

 • קבלנות בניין ותשתיות
 • קבלני בניין
 • שירותי הנדסה
 • הנדסה אזרחית
 • מהנדסים
 • קבלני אינסטלציה וקווי מים
 • קבלני תשתיות

התמחות

 • קבלנות בנין, כללי
 • הנדסה אזרחית - כללי
 • קבלנים לעבודות תשתית

מנהלים בעומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע"מ

צחי לביא

צחי לביא

מנכ"ל ובעלים
למידע נוסף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513512103

ותק

אופי פעילות יזום פרוייקטים,קבלנות,שירותים
חברת אם לביא צחי

חברות קשורות

  ג'י.טי.אר. יזמות ובניה בע"מ

  ראשון לציון

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה