PwC Israel

שנת יסוד 1924

שם נוסף

קסלמן וקסלמן

שם לועזי

PwC Israel

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.pwc.com/il
טלפון
03-7954663
פקס
03-7954556
כתובת
דרך בגין 146, תל אביב יפו 6492103
שעות פעילות
ימים א - ה 08:30-17:30
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ, אזור חיפה והקריות, ירושלים והסביבה, ת"א והסביבה
אודות

 PwC Israel היא פירמה חברה ברשת הגלובלית 

פירמת PwC Israel מסייעת לחברות, לארגונים ולפרטים להפיק את הערך המוסף שהם מעוניינים להשיג. אנו חברים ברשת PwC הגלובלית הכוללת פירמות ב-157 מדינות עם כ-276,005 עובדים, מנהלים ושותפים שמחויבים לספק שירותים איכותיים בתחומי הביקורת והדיווח הכספי, המס והייעוץ,  תוך התאמת השירותים לצרכים ולרצונות של כל לקוח. לפרטים נוספים, בקרו באתר שלנו בכתובתwww.pwc.com/il

 

 PwC Israelהיא פירמת שירותים פיננסיים מקצועיים מובילה בשוק הישראלי ופעילה מאז שנת 1924. הפירמה מונה 68 שותפים וכ-1,030 עובדים מקצועיים, בהם רואי חשבון, כלכלנים, משפטנים, מוסמכים במינהל עסקים, אנשי תוכנה ומנתחי מערכות, מהנדסים ועוד.

כנהוג ברשת הגלובאלית, שירותינו מתחלקים לשלושה תחומים עיקריים, אשר לכל אחד מהם מערך של התמחויות, והם ערוכים לענות על דרישות לקוחותינו, אשר פעילים בשווקים הגלובליים:

                     ביקורת ודיווח כספי

                     ייעוץ מס

                     ייעוץ עסקי

 

משרדינו פרוסים בשלושה סניפים ברחבי הארץ: המשרד הראשי בתל אביב ומשרדים נוספים בחיפה, באר שבע וירושלים.

 

הפירמה מעניקה שירותים פיננסיים מקצועיים לחברות מכל ענפי המשק.

 

אנו מטפלים במגוון רחב של חברות, החל מחברות הזנק ועד לחברות בוגרות וגלובליות. אנו מלווים אותן בכל אבני הדרך, החל בשלב היזמות דרך IPO וגיוס משקיעים ובהמשך סיוע בביצוע שילובים עסקיים שונים.

 

לרשותנו עומדים הידע, הקשרים והכישורים של רשת PwC כולה, ומשאבים אלה מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו לפתור בעיות עסקיות מורכבות, לבוא לעזרתם בניהול תהליכים וסיכונים וכן לשפר את ביצועיהם.

 

הודות לגודלה של הרשת הגלובאלית, לפריסתה ברחבי העולם ולידע הרחב שנצבר בתחומים השונים, ביכולתנו לתמוך בלקוחותינו בכל מקום בו מתעורר הצורך, בזירה המקומית או הגלובאלית.

 

ייעוץ מס

אנו מציעים לקהילת העסקים את שירותי קבוצת המסים המובילה במשק הישראלי.  אנו מספקים פתרונות מס יצירתיים וחדשניים לרבות מן החברות המובילות בישראל, כמו גם ללקוחות רבים מצמרת העסקים בעולם. קבוצת המסים שלנו בולטת בכך שהיא מציעה את כל קשת שירותי המס הן בתחום המס הישראלי והן בתחום המס הבין-לאומי, ובכך היא "One-Stop-Shop" לשירותי מס.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחי המס ברשת PwC על מנת לספק שירותי מיסוי גלובליים ומקצועיים ללקוחותינו השונים.

בסביבת המס הישראלית, רווית הרפורמות והמשתנה ללא הרף, ולמול השינויים בנוף הכלכלי העולמי, בולטת קבוצת המסים שלנו ביכולתה להעניק ללקוחותינו שירותים מרחיקי ראות ובעלי מעוף, במטרה לתת מענה לצרכים המורכבים והייחודיים של כל אחד מלקוחותינו.

אנו מספקים מעטפת שירותים כוללת על ידי מערך של מחלקות ייעודיות, בהתאם לדרישת לקוחותינו: מיסוי חברות, מיסוי בינלאומי, מיסוי אמריקאי, מחירי העברה, רכישות ומיזוגים, תמריצים ומפעלים מאושרים, מיסוי מקרקעין, מיסוי פרט, מיסוי רילוקיישן ותושבים זרים, מיסוי עקיף, חשבונאות מסים והחלת חוקי מס במערכות מידע.

 

ייעוץ עסקי 

חברת הייעוץ שלנו מעמידה לרשות לקוחותיה צוותי ייעוץ רב-תחומיים, בעלי ניסיון עשיר וידע בינלאומי, שמספקים את הכלים הדרושים לקבלת החלטות ניהוליות מושכלות. היועצים שלנו מספקים מעטפת שירותים כוללת, בהתאם לדרישת לקוחותינו: ליווי עסקאות מיזוגים ורכישות  (Transactions Services),ייעוץ כלכלי, ייעוץ לבניית ויישום אסטרטגיה, ייעוץ בתחום שיפור ביצועים בתחום מחלקות הכספים והניהול התפעולי, ניהול סיכונים ואקטואריה, מערכות מידע, ביקורת פנים ו ,SOX-בניית תוכניות תגמול לעובדים ומנהלים, מחלקת תמריצים, ייעוץ בתחום הForensics - והסייבר. 

ביקורת ודיווח כספי

שירותי הביקורת שלנו תפורים ומותאמים לסוג הלקוח, אופיו ותחום עיסוקו ומתבססים על שימוש במתודולוגית ביקורת אחידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כפי שנהוגים בכל פירמות PwC ברחבי העולם.

צוותי הביקורת שלנו מתאימים את שיטת עבודתם לסביבת הביקורת של כל לקוח וכך מובטחים האיכות והיעילות.

במידת הצורך, אנו מפעילים צוותי ביקורת רב-לאומיים, תוך שילוב צוותי הביקורת של פירמותPwC השונות ברחבי העולם.

אנו בעלי ניסיון רב בטיפול בסוגיות חשבונאיות מורכבות, במסגרת פרויקטים רבים שביצענו עבור ארגונים מובילים בארץ ובחו"ל. אנו מתמחים בכללי החשבונאות המקובלים בישראל, לרבות תקנות ניירות ערך, תקני חשבונאות בינלאומיים (IAS/IFRS), כללי החשבונאות המקובלים בארה"ב (US GAAP) לרבות תקנות רשות ניירות ערך האמריקאית,  (SEC) כללי חשבונאות של מוסדות ללא כוונת רווח ועוד.

 

שירותי נאמנויות

קוד ההתנהגות שלIsrael  PwC

אנו מחויבים לקוד ההתנהגות של הרשת הגלובאלית המוטמע בקרב עובדינו. קוד ההתנהגות שלנו מחייב את שותפינו ועובדינו, לעבודה לפי כללי מוסר ואתיקה. כללים אלה חלים עלינו בשלבי ההתקשרות והעבודה השוטפת עם לקוחותינו, בקשרים שלנו עם הזולת ובעזרה לקהילה. כפירמה מובילה בארץ, החברה ברשת השירותים הפיננסיים המקצועיים המובילה בעולם, אנו מאמינים, כי מחויבות חברתית היא הבסיס לשיפור ערכי ההתנהגות ודרכי פעולתנו בעולם העסקים.

 

Israel  PwC והקהילה

אנו מקיימים פעילות ענפה של תרומה לקהילה. פעילותנו זו מתבצעת מתוך הבנה עמוקה של חשיבות הסיוע לשכבות החלשות ומעורבות בקהילה. הפרויקטים מטרתם לפתח, לטפח ולשפר את נקודת הזינוק אל העתיד, ובטווח הקצר להקל על מצוקות היום יום. אנו שמים דגש על התנדבות אישית של שותפים, לצדם של מנהלים ועובדים מכל השכבות בארגון.

 

ליצירת קשר טל. 03-7954555

דוא"ל. [email protected]

 

אנו מחויבים לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ולהעניק שירות מהשורה הראשונה באיכות ללא פשרות. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות זמין ונגיש, אשר הינו שותף לדרך, ומסייע בהתמודדות עם כלל האתגרים וההזדמנויות.

תחומי פעילות

 • משרדי רואי חשבון
 • רואי חשבון
 • מסוי נדל"ן
 • הנהלת חשבונות
 • ניהול סיכוני אשראי
 • ייעוץ ופיתוח ארגוני
 • ייעוץ כלכלי

התמחות

 • ראיית חשבון
 • חשבונאות, ראיית חשבון והנהלת חשבונות
 • מיסים - שירותי ייעוץ
 • ראיית חשבון - כללי
 • ביקורת דוחות כספיים
 • ניהול סיכונים פיננסיים
 • ייעוץ כלכלי - כללי

מנהלים בPwC Israel

דורון סדן, רו"ח

דורון סדן, רו"ח

שותף מנהל
אמיר גלייט

אמיר גלייט

שותף COO
קלאודיו ירזה, רו"ח

קלאודיו ירזה, רו"ח

שותף, ראש אשכולות הביקורת
רובי סולימן, רו"ח

רובי סולימן, רו"ח

שותף, ראש חטיבת הייעוץ
גיא פרמינגר, רו"ח

גיא פרמינגר, רו"ח

שותף, ראש מגזר טכנולוגיה
מיה בן שמואל

מיה בן שמואל

שותפה, משאבי אנוש

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 557298619

ותק

אופי פעילות שירותים,יבוא

חברות קשורות

  אירית משה בע"מ
  ייעוץ עסקי
  תל אביב יפו
  פי דאבליו סי חברה לנאמנויות (1971) בע"מ
  קרנות נאמנות
  תל אביב יפו
  קסלמן וקסלמן
  משרדי רואי חשבון
  תל אביב יפו
  אלף בשלישית השקעות בע"מ
  החכרה והשכרת נדל"ן
  תל אביב יפו
  מענית - גולדמן ניהול והשקעות (2002) בע"מ

  רמת גן
  איתי .מ. בע"מ

  תל אביב יפו

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה