הובלות אבו פנה בע"מ

שנת יסוד 2003

שם לועזי

ABU FANNA INVESTMENTS LTD.

טלפון
04-6569990
פקס
04-6353605
כתובת
ישוב, כפר קרע 3007500
הובלות אבו פנה בע"מ
אודות

חברת הובלות אבו פנה בע"מ מתמחה בהובלת חומרים מסוכנים לבתי זיקוק, כדוגמת בתי הזיקוק בחיפה ובאשדוד, למחצבות ולתחנות הדלק השונות בכל רחבי הארץ. החברה מחזיקה במכליות, איתן יכולה לאסוף או להעמיס חומרים מסוכנים כמו דלקים, מזוט, ביטומן וחומרים נוספים, מכליות מאיכות גבוהה. כלי הרכב של החברה מצוידים בכל המערכות הנדרשות לביצוע עבודות מסוג זה, וזאת לצד הציוד החדשני והמתקדם שהיא מחזיקה בבעלתה, ציוד המשרת את צוות עובדיה, המביאים אתם ניסיון ורמת מקצועיות גבוהה.

חברת הובלות אבו פנה בע"מ נוסדה בשנת 1997 ופעלה, בתחילת דרכה, כעסק קטן. בשנת 2003 הפכה לחברה בע"מ ומאז ועד היום נחשבת לאחת המובילות והמצליחות בתחומה בארץ. בחברה עובדים 17 עובדים ומשרדיה ממוקמים בכפר קרע. החברה משרתת לקוחות מכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום ועושה זאת תוך עמידה בקריטריונים גבוהים במיוחד ובכל התקנים הנדרשים, לרבות תקני המשרד לאיכות הסביבה. החברה מחזיקה ברישוי ובהיתר מיוחדים ומקפידה על נהלים מחמירים על מנת להבטיח את המענה הבטיחותי ביותר.

חברת הובלות אבו פנה בע"מ מבטיחה אמינות גבוהה, חוסן כלכלי, מקצועיות שאין שנייה לה ואיכות ללא פשרות. היא מלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך, החל מפנייתם הראשונה ועד לסיום ביצוע העבודה. החברה מספקת פתרונות מהירים בהתאמה מלאה ומביאה אל חזית הבימה את הטכנולוגיות ואת הקדמה, המלווים אותה במהלך העבודה. הציוד של החברה, כמו גם המכליות וכלי הרכב שברשותה, עומדים בכל תקני הבטיחות ומותאמים באופן נקודתי לסוג החומר שאותו יש לאסוף או להוביל. עבודת ההובלה ללקוחות החברה השונים מתבצעת ביעילות רבה על מנת להבטיח שמירה מרבית על איכות הסביבה.  

תחומי פעילות

  • הובלה ואחסנה
  • הובלות
  • הובלות משא
  • כימיקלים

התמחות

  • הובלה
  • מוצרי זפת פחם

מנהלים בהובלות אבו פנה בע"מ

תמונת מנהל חברה

נאיף פלאחין

מנכ"ל ובעלים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513412726

ותק

אופי פעילות שירותים,סיטונאות

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה