רפי את רפי בע"מ

שנת יסוד 1978

שם נוסף

רשת בית המיזוג

שם לועזי

RAFI AND RAFI LTD.

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.rafiandrafi.co.il
טלפון
03-5551600
פקס
03-5529558
כתובת
החרושת 5, בת ים 5959204
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

רשת בית המיזוג מבית רפי את רפי נוסדה בשנת 1978 על ידי רפאל ביטון, והיא מתמחה במכירת מזגנים ואביזרי מיזוג אוויר. הרשת נחשבת לגדולה ביותר בארץ כיום, וככזו היא פונה למגוון רחב מאד של קהלים, פרטיים ועסקיים כאחד.

עם השנים צברה רשת בית המיזוג מוניטין רב בכל הקשור לרמת אמינותה, למקצועיות שהיא מציעה וגם לשירות שאותו מעמידה לרשות הלקוח והיא ידועה כחברה בעלת איתנות פיננסית, מה שמאפשר לה לשמור על מקום של כבוד ברשימת החברות המובילות בתחום זה לאורך שנים ארוכות.

מגוון של פתרונות בהתאמה מלאה

רשת בית המיזוג מציעה ללקוחות החברה מערכות מיזוג אוויר, המיוצרות על ידי חברות מובילות ונחשבות בתחומן, כמו: אלקטרה, תדיראן, טורנדו, מיצובישי, סמסונג, פמילי וחברות נוספות, השמות דגש רב מאד על איכות ברמה גבוהה ועל תהליכי ייצור קפדניים, הבאים לידי ביטוי במוצרים העומדים בתקנים מחמירים, כאלה המספקים מענה לשנים רבות.

מענה לכל לקוח ולקוח

הרשת פונה ללקוחות פרטיים, למתקינים וגם לקבלני מיזוג, ומערכות המיזוג השונות שאותן היא מציעה לוקחים חלק בפרויקטים בסדרי גודל שונים של חברות, מפעלים, של בנייני מגורים, וילות ועוד. התמחות החברה היא במערכות מיזוג גדולות, כמו מערכת VRF  - מערכת מיזוג דירתית והיא מלווה את לקוחותיה בזמן הפרויקט משלב התכנון ועד, ולרבות, שלב הביצוע.

רשת בית המיזוג היא חברה משפחתית על אף גודלה ומידת הפופולאריות הרבה שלה. רפאל ביטון, המשמש כיום הן כבעלי החברה והן כמנכ"ל החברה, עובד בשיתוף עם אנשי צוות מקצועיים ומיומנים מאד, המלווים בחלקם את החברה לא מעט שנים. את דרכה החלה הרשת כמסגרייה המתמחה בייצור תושבות למזגנים ועם הזמן גדלה והתרחבה ופתחה סניפים רבים ברחבי הארץ. כיום היא נחשבת לרשת המובילה בישראל ולא בכדי.

שירות מקצועי, אמינות ואיכות

רשת בית המיזוג מאמינה ואף דואגת ליישם זאת בשטח בשירות, ברמה מקצועית גבוהה, באיכות ללא פשרות ובאמינות. ערכי חברה אלה, שנחרטו על דגלה, מובילים אותה לאורך השנים ובאים לידי ביטוי בעמידה בסטנדרטיים גבוהים. החברה עושה ככל שביכולתה כדי לשמור על שביעות רצונם הגבוה של לקוחותיה, של עובדיה וגם של ספקיה ודואגת להציע שירות זמין ומהיר העוזר בהתמודדות עם בעיות או תקלות שונות.

מוצרי החברה נמכרים בארץ במחירים אטרקטיביים מאד ומוצעים בפריסה ארצית. החברה צפויה להרחיב את פעילותה, לפתח מגוון של מוצרים חדשים, להקים סניפים נוספים בנקודות שונות בארץ וכל זאת על מנת לספק לכל לקוח ולקוח, עסקי ופרטי כאחד, מוצר המותאם לו באופן נקודתי. מוצר איכותי במחיר משתלם.

 

תחומי פעילות

 • מזגנים ומיזוג אוויר
 • מיזוג אוויר
 • מערכות מיזוג אוויר
 • ציוד קירור
 • ציוד למיזוג אויר
 • הסקה מרכזית
 • התקנת מערכות מיזוג אוויר

התמחות

 • ציוד למיזוג אוויר ולאיוורור
 • ציוד לקירור
 • ציוד למיזוג אויר - כללי
 • התקנת מערכות מיזוג אוויר - כללי
 • מערכות מיזוג אוויר וחימום
 • קבלני חימום ומיזוג אוויר

מנהלים ברפי את רפי בע"מ

תמונת מנהל חברה

רפאל ביטון

בעלים ומנכ"ל
תמונת מנהל חברה

אורן ביטון

מנהל מכירות ורכש מזגנים
תמונת מנהל חברה

יוסי ביטון

מנהל כספים וכח אדם
תמונת מנהל חברה

תומר ביטון

מנהל יבוא, מחשוב ובקרת תשלומים
תמונת מנהל חברה

ערן ביטון

קניין ואיש רכש
תמונת מנהל חברה

דקל שלמה

מנהל סניפים ומנהל תפעול
תמונת מנהלת חברה

טניה צירין

מנהלת כספים

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 511524555

ותק

אופי פעילות הפצה,סיטונאות,שיווק

חברות קשורות

  רפי את רפי מזגנים בע"מ
  מוצרי חשמל
  בת ים
  רפי את רפי אחזקות בע"מ
  מחכירי מקרקעין
  בת ים
  בית המיזוג אילת בע"מ

  בת ים
  בית המיזוג בני ברק בע"מ

  בת ים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה