וינברג את וינברג, משרד עורכי דין

שנת יסוד 1950

שם נוסף

ישראל וינברג, עורך דין

שם לועזי

WEINBERG & WEINBERG, LAW OFFICES

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
www.weinberg-law.co.il
טלפון
03-6132364
פקס
03-6132364
כתובת
ז'בוטינסקי 35, רמת גן 5251108
שעות פעילות
ימים א - ה 08:00-19:00
שפת שירות
עברית, אנגלית, רוסית
איזורי שירות
כל הארץ
אודות

וינברג את וינברג, משרד עורכי דין המתמחה בדיני נזיקין, נזקי גוף, ביטוח ורשלנות רפואית, נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים ביותר בארץ בתחומים אלה ומאז שנוסד, לפני למעלה מחמישה עשורים, מייצג את לקוחותיו נאמנה, בדגש על רמת מקצועיות גבוהה, מענה מדויק לכל לקוח ולקוח וזמינות מרבית עבורו.

תחומי התמחות

המשרד מספק מענה משפטי לנפגעי רשלנות רפואית על כל סוגיה, לנפגעי תאונות דרכים, לנפגעי תאונות עבודה, נפילות, טביעות וגם התמוטטות מבנים. לעיתים מייצג המשרד גם רופאים ובין היתר אמון על שינוי הלכות מהותיות ועל קביעת תקדימים חשובים במסגרת פסקי הדין השונים בבתי המשפט העליון.

בכל הקשור לרשלנות רפואית, מתמחה המשרד, בין היתר, גם במקרים של רשלנות רפואית בניהול היריון ולידה, בהפריה חוץ גופית, באבחוני סרטן, בפגיעות נוירולוגיות כתולדה מרשלנות רפואית וכן בתחומי מומחיות רפואית נוספים ומגוונים. בתחום הנזיקין מציע המשרד מענה משפטי במקרים של תביעות הקשורות לנזקי גוף, לתאונות דרכים ולתאונות עבודה וכן במקרים של נזקי גוף אחרים, כתוצאה מפגיעות כימיות, משאיפת עשן, מנפילות, מקריסת מבנים או מקריסתם של גופים אחרים, מטביעות ועוד.

עו"ד לאה וינברג ז"ל

משרד עורכי הדין וינברג את וינברג, שהוקם בשנת 1950 על ידי עורכת הדין לאה וינברג ז"ל, אחת מעורכות הדין הראשונות במדינה וגם בין הבכירות שבהן, מביא אתו מסורת של שנים. עו"ד וינברג ז"ל, מקימת המשרד, שימשה כנשיאת איגוד המשפטניות בארץ וכן כעורכת הדין הראשונה שזכתה בפרס "נשים במשפט" על הישגיה בתחום המשפט ועל הצטיינותה המקצועית והאישית בקידום מעמדן של הנשים בתחום.

עו"ד וינברג ז"ל יצרה לאורך השנים פסקי דין תקדימיים שונים, שהיוו בסיס לתביעות בתחום. היא נבחרה לשמש כמזכירה הכללית בהנהלתו של ארגון המשפטיות הבינלאומי ואף ייצגה את המדינה בפורומים שונים ברחבי העולם. עו"ד וינברג ז"ל היתה מעורבת בחיי הקהילה, תרמה כספים רבים הן לחלשים בחברה והן לארגונים שונים והיתה מחנכת של עורכי דין רבים שחלקם אף מונו לשופטים.

עו"ד ישראל וינברג

בנה הבכור, עו"ד ישראל וינברג, עומד כיום בראש המשרד ואף הוא נחשב לאחד מעורכי הדין המנוסים והוותיקים ביותר בארץ בתחום הרשלנות הרפואית ודיני הנזיקין. הוא בעל ניסיון של למעלה מארבעים שנה בתחומים אלה ולאורך השנים יצר פסקי דין תקדימיים רבים. אחד המוכרים והחשובים שבהם מקל על נפגעי הרשלנות הרפואית להוכיח את תביעתם ומביא להיפוך נטל הראייה.

עו"ד וינברג סיים בשנת 1975 את לימודי המשפטים שלו באוניברסיטת תל אביב ואף זכה למלגה לאור הצטיינותו. בתחילת דרכו התמחה במשרדו של חיים צדוק, שר המשפטים לשעבר והוא חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 1976. עו"ד וינברג פועל למען לקוחותיו ומשקיע את מרצו על מנת להשיג עבורם את המענה הטוב והנכון ביותר וידוע כ"לוחם" בתחום המקפיד על חקירות יסודיות ומתוכננות היטב. הוא שימש בעברו כיו"ר הוועדה לרפואה ולמשפט של לשכת עורכי הדין, הוא חבר בפורום הנזיקין בלשכת עורכי הדין וכן משמש כיום כמרצה בענייני רשלנות רפואית ונזיקין. הוא קיבל תעודת הוקרה מלשכת עורכי הדין על תרומתו לקידום ערכי החינוך וכן על העמקת הלימוד בקרב עורכי הדין וזכה למכתבי תודה רבים על כך. עו"ד וינברג מעורב רבות בפעילות בקהילה וכן בפעילות למען הציבור במסגרת חברותו בארגון "שולחן עגול" (Round Table) והוא חבר של כבוד בארגון זה בזכות פעילותו למען הנזקקים בחברה. 

תחומי פעילות

  • משרדי עורכי דין
  • עורכי דין
  • עורכי דין נזיקין
  • עורכי דין ביטוח
  • עורכי דין רשלנות רפואית

התמחות

  • משרדי עורכי דין - כללי
  • עורכי דין לנזיקין
  • דיני נזיקין
  • עורכי דין - דיני ביטוח
  • עורכי דין לרשלנות רפואית

מנהלים בוינברג את וינברג, משרד עורכי דין

ישראל וינברג, עו"ד

ישראל וינברג, עו"ד

בעלים ומנהל
למידע נוסף
מיכאל צור, ד"ר

מיכאל צור, ד"ר

עו''ד
שירי חסידוב פרג

שירי חסידוב פרג

עו''ד
יפעת בן שושן

יפעת בן שושן

עו''ד
לאוניד לנדו

לאוניד לנדו

עו''ד

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513283887

ותק

יחס גברים/ נשים (סה"כ עובדים)

2016

ותק עובדים ממוצע (בשנים)

1-5
5-10
10+

אופי פעילות שירותים

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה