קרני פמילי אופיס

שנת יסוד 2016

שם לועזי

Karni Family Office

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
karni.biz
טלפון
03-5556636
פקס
03-5556646
כתובת
בצלאל 1, רמת גן 5252101
שעות פעילות
ימים א - ה 09:00-17:00
שפת שירות
עברית, אנגלית
איזורי שירות
מרכז
אודות

חברת קרני פמילי אופיס הוקמה בשנת 2008 עם נכסים מנוהלים של כ-שלושה מיליארד ₪. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים ללקוחות פרטיים, עצמאיים, תאגידים ושירותי ליווי ותכנון העברת עושר בין-דורי ומעניקים ללקוחותינו ולבני משפחתם שירותי פמילי אופיס מתקדמים, ומלווים אותם לאורך כל הדרך, אם זה במהלך הקריירה, בעת הפרישה לגמלאות ובתקופה שלאחריה, וכל זאת בעזרת צוות המומחים המנוסה שלנו מתחום שוק ההון, הבנקאות, הביטוח והנדל"ן, וכן ידע עשיר בבניית אסטרטגיה פיננסית הכוללת: השקעות, חסכונות לילדים, ביטוחי בריאות, משכנתא, תכנית פרישה ועוד.

שיטת ניהול העושר שלנו בוחנת את מכלול נכסי הלקוח בצורה מקיפה ומקצועית. אנו מתאימים את אסטרטגיית ההשקעות לצרכי הלקוח באופן פרטני, מתחזקים ובוחנים את פעילות תיק הנכסים באופן שוטף ובשקיפות מלאה, עם יכולת להעריך את הביצועים בכל עת. ניהול הסיכונים ובחינת המוצרים נעשים באופן יסודי וקפדני ע"י צוות מומחים.

כמו כן, אנו חברה פרטית שאיננה בבעלות אף אחת מחברות הביטוח. דבר זה מאפשר לנו חופש פעולה וראייה הוליסטית אובייקטיבית, שעוזרת לנו להבטיח שאתה ומשפחתך במרכז. כך אתם יכולים לוודא שאנו בוחרים למענכם את ההשקעות המשתלמות ביותר.

בנוסף, ניסיון רב השנים שצברנו בכל תחומי הכלכלה ושוק ההון, יאפשרו לנו לבנות עבורך ועבור משפחתך את התוכנית הפיננסית הטובה ביותר, תוך השמת דגש על התאמה למצבים השונים בחייך, לחיסכון הפנסיוני שלך ולדור העתיד.

אבני הדרך שלנו בקרני פמילי אופיס, הם: היחס האישי, הטיפול המסור, האווירה הנעימה והאמון ההדדי, יעניקו לך ולמשפחתך שקט נפשי, תחושת ביטחון ויציבות וחיסכון בעלויות.

אנו מחויבים לפעול באופן ברור וגלוי כלפי לקוחות, עובדים ובעלי עניין אחרים, והכל תוך הצגת המידע הרלבנטי לעניינם, לפעול ביושר, בתום לב וללא משוא פנים עם כל הגורמים: לקוחות, עובדים וגורמים בסביבה החיצונית, תוך רגישות לניגודי עניינים אפשריים והקפדה על מתן יחס שווה לכל.

כאמור, תכנון פיננסי הוא תהליך, לא מוצר. זוהי שיטה יעילה לטווח הארוך לניהול נבון של סך כל הנכסים הפיננסים שבבעלותכם, כך שתוכלו להשיג את המטרות והחלומות שלכם, ובמקביל לאפשר לנו לנהל משא ומתן על התנאים הפיננסיים שבהכרח עולים בכל שלב בחיים.

כל השירותים הפיננסים והחזון העתידי תחת קורת גג אחת!

תחומי פעילות

 • אשראי וניכיון צ'קים
 • בנקים
 • פיננסים
 • ייעוץ כלכלי מתקדם
 • סוכנויות ביטוח

התמחות

 • שירותים פיננסיים
 • פמילי אופיס
 • סוכני ביטוח - כללי

מנהלים בקרני פמילי אופיס

דרור קרני

דרור קרני

מנכ"ל
שי שעיה

שי שעיה

שותף
אייל סלע

אייל סלע

שותף
כפיר מרקוביץ'

כפיר מרקוביץ'

שותף
רני שניידר

רני שניידר

שותף

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 515382752

ותק

אופי פעילות שירותים
חברת אם דרור קרני אחזקות בע"מ

חברות קשורות

  ארי פמילי אופיס בע"מ

  רמת גן

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה