תצוגה: |
נסים את כהן - ניסן משרד עורכי דין
04-8512612
חייג לעסק
+ עסק נבחר
נסים את כהן - ניסן משרד עורכי דין שד' המגינים 39, חיפה, 3326511 שנת יסוד: 2000

נסים את כהן ניסן ושות' הוא משרד עורכי דין מן השורה הראשונה, משרד בעל מוניטין וניסיון רב במגוון רחב של נושאים בתחום האזרחי- מסחרי ברמה מקומית ובינלאומית כאחד.

המשרד מתמחה בייצוג גופים ציבוריים, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות פרטיות ויחידים המשרד מעניק שירותים משפטיים לשורה ארוכה של לקוחות בהם מהחברות המובילות במשק.

צוות המשרד מקפיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצועיות. לאורך השנים הפך שמו של המשרד לשם נרדף לשירות המשפטי הטוב ביותר. לקוחות המשרד נהנים משילוב ייחודי של סטנדרטים גבוהים ומצוינות , המלווים בייעוץ מקצועי, מסור, אחראי, יעיל, יצירתי וחדשני והכל בשאיפה למצוינות מקצועית ומתן מענה לצורכי הלקוח וזאת תוך שמירה על סטנדרטים אתיים גבוהים ביותר.

נסים את כהן ניסן הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים והבולטים בתחום הנזיקין, מקרקעין, גביה והוצאה לפועל, חוזים, ומיסים.

המשרד ידוע כמשרד מוביל בתחום דיני המס, ומתמחה במתן ייעוץ, בייצוג מול רשויות המס וייצוג בבתי המשפט תוך מתן טיפול משפטי מקיף ומשולב במישורים האזרחי, פלילי והמנהלי בכל תחומי המיסוי.

נסים את כהן ניסן הינו משרד וותיק ובולט אף בתחום הנזיקין ודיני הביטוח, בהיותו מייצג גופים גדולים ציבוריים ופרטיים, תוך התמחות בליטיגציה וייצוג משפטי בכל תחום הנזיקין וענפי הביטוח.

המשרד מייצג את לקוחותיו בהתדיינויות המשפטיות בפני כל בתי המשפט, הערכאות והגופים הרלוונטיים, המשרד מתמחה בליטיגציה מורכבת בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, מיסים, עתירות מנהליות ובדיני הנזיקין על כל גווניהם.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום משרדי עורכי דין

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: